Projelendirme

projelendirme_2

“Doğru imalatlar ancak doğru proje ile yapılır” düşüncesine sahip olduğumuz için, alt yapımızın bel kemiği olan Proje Hazırlama İşlerini son derece önemsiyoruz.

 Proje birimindeki kabiliyetlerimiz bizi daha esnek, daha hızlı iş üretebilmenin ve üretim çeşitliliğindeki zengin seçeneklerimizin olmasının temelini oluşturmaktadır.

Herhangi bir işin, imalatlar ile ilgili olarak, 2D-Autocad ve 3D-Katı modelleme olarak imalat çizim ve proje detaylarının hazırlanması yapılmaktadır. Mekanik imalat çalışmaları öncesinde tüm projeler elektronik ortam da hazırlanarak imalata hazır hale getirilmektedir.

Üretilicek malzeme görünüş resimleri Autocad programı kullanılarak hazırlanmaktadır. Firmamız proje bitiminde hatasız bir iş vermeye dikkat etmektedir.

Saç kesim-büküm ve talaşlı imalatların hazırlanmasında CNC kontrollü makinalar ile iş yaptığımız için, makinaların çalışacağı parçaların hepsi proje birimimizde elektronik ortamda hazırlanmaktadır. Saçlarda uzama katsayısı gibi etkenler ve tolereanslar hesab edilerek iş üretim aşamasına geçirilmektedir.

AR-GE sürekliliğini devamlı canlı tutan, GELİŞTİRİCİ rolünü göz ardı etmeyen bir proje üretebilme altyapısına ve kabiliyetine sahibiz. Müşteri memnuniyeti, arıza kaydı ve iş değerlendirme geri dönüşlerinin bize katkı sağlayacağını düşünüp AR-GEmizin yönünü ona göre düzenliyoruz.